O nas

Kamiński to firma rodzinna, istniejąca od 1990 roku. W swojej stałej ofercie posiadamy około 150 gatunków mięsa i wędlin, które wyróżnia doskonały tradycyjny smak.

W 1990 roku nasza rodzinna pasja stała się naszą pracą dając początek firmie Kamiński. Od tamtej chwili dostarczamy najwyższej jakości produkty, które zachwycają idealnym „smakiem z dawnych lat”. Smakiem, który nadają naturalne składniki, tradycyjne sposoby przygotowywania i przez lata dopracowywane receptury. Wszystko po to, aby nasze produkty mogły na co dzień gościć w domach naszych klientów i cieszyć doskonałym smakiem.

Zobacz naszą ofertę →

Jakość i zdrowie

W naszej rodzinie zamiłowanie do wyrobu wędlin było przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Tradycyjne receptury na kiełbasy, szynki czy pasztety były przez lata dopracowywane, ze szczególną dbałością o naturalne składniki, doskonałe proporcje i najlepszy sposób przygotowania. Dzięki temu nasze wyroby wyróżnia idealny „smak z dawnych lat”.

Z kolei inwestycja w nowoczesne rozwiązania technologiczne, wykwalifikowana załoga, uczciwość we wszystkich naszych działaniach oraz przestrzeganie wysokich standardów etycznych sprawiają, że oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości.

Zobacz gdzie kupić →

Kamiński
biuro@kaminski.kielce.pl

Zamówienia prosimy wysyłać na adres: handel@kaminski.kielce.pl