Śniadania Mistrzów

Czas na wyjątkowo smaczne poranki z Kamińskim!

Celebrowanie wspólnego posiłku jeszcze przed rozpoczęciem codziennych obowiązków – szkoły i pracy to najlepszy sposób na rozpoczęcie dobrze dnia.

W naszych sklepach znajdziecie najwyższej jakości produkty mięsne, bezpieczne i smaczne, po prostu idealne propozycje dla dzieci:

  • na śniadania w domu – tutaj szczególnie polecamy np. klasycznie podane paróweczki lub dla odmiany wkrojone jako dodatek do apetycznej jajecznicy.
  • na smaczne drugie śniadania do szkoły – np. nasze kabanoski, kanapeczki ze smaczną wędliną Kamiński, które z taką troską szykujecie dzieciom do szkolnych plecaków.

Najlepsze na śniadanie, bo:

Wyróżnia je zdrowy, bezpieczny skład – bez zbędnych dodatków

Pochodzą z wysokogatunkowego mięsa wyselekcjonowanego przez nasz zespół fachowców

Wytwarzane są w tradycyjny sposób, aby cieszyć wyjątkowym, naturalnym smakiem mięsa

Śniadania na szóstkę

Zapewnij swojemu dziecku to co najlepsze na drugie śniadanie w szkole!

Smaczne i pożywne śniadania z wędliną Kamiński to sprawdzony sposób na małych niejadków, które od tej pory zawsze wracają z pustymi pojemnikami śniadaniowymi i radosnymi buziami.

Szukajcie w naszych sklepach produktów oznaczonych znakiem „najlepsze dla dzieci”, a zyskacie pewność, że dajecie swoim dzieciom to co najlepsze.
Smaczne paróweczki premium, paróweczki z cielęciną, frankfurterki, kabanoski i oczywiście śniadaniowa klasyka – kanapki z pyszną polędwicą z wędzarni, szynkową i pasztetem otrocznym. Wystarczy do tego ulubione pieczywo, porcja warzyw i serwujecie swoim pociechom drugie śniadanie na 6!

Zdrowy start

Wybierając nasze specjalnie oznaczone produkty dla dzieci – tworzone z wysokogatunkowego mięska, z gwarancją najlepszego składu – masz pewność, że dzięki nim zapewniasz swojemu dziecku zdrowy start!

Już dziś odwiedź nasz sklep i wybierz najlepsze produkty na śniadanie Kamiński.
Niech Twoja pociecha zacznie dzień smacznie i zdrowo.

Kamiński
biuro@kaminski.kielce.pl

Zamówienia prosimy wysyłać na adres: handel@kaminski.kielce.pl