Pieczony prosiak na przyjęcia

Zadbaj o wyjątkową oprawę swojego przyjęcia z Kamińskim!
Zamów pieczonego prosiaka – to proste!

Nasz pieczony prosiak to danie, które z pewnością uatrakcyjni wesele, imprezę plenerową czy bankiet – słowem, każde przyjęcie okolicznościowe, które zasługuje na wyjątkową oprawę.

Oferujemy pieczonego prosiaka faszerowanego kaszą. To wyjątkowy specjał, który zaskoczy gości doskonałym smakiem a jego podanie, będzie stanowiło dodatkową atrakcję, która na długo zapadnie w pamięci gości.

Pieczonego prosiaka szczególnie polecamy na takie okazje jak: przyjęcia ślubne, chrzty, komunie, bankiety, imprezy firmowe.


Zapewniamy najwyższą jakość i doskonały smak
Nasze wyroby tworzymy w oparciu o prawdziwie tradycyjne metody wytwarzania, z najwyższej jakości mięsa wyselekcjonowanego przez zespół fachowców. Dbałość o naturalne składniki i doskonałe proporcje składają się na wyjątkowy, tradycyjny smak naszych produktów.

 

Prosiaki pieczone są u nas na miejscu i odpowiednio zabezpieczane folią aluminiową oraz stretchem dostarczane na umówioną godzinę, prosto z pieca!
Zamówienia do 20 km od Kielc dostarczamy gratis. Dostawa powyżej 20 km, do 30 km kosztuje 50 zł. Powyżej 30 km opłata wynosi 3 zł za każdy rozpoczęty kilometr.
Zamówienia należy składać najpóźniej na tydzień przed datą planowanego przyjęcia.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania:
tel.: 41 369 21 33
catering@kaminski.kielce.pl

Inne wpisy

Na czym smażyć mięso

Na czym najlepiej smażyć mięso - na oleju, maśle a może popularnym oleju rzepakowym? Zapraszamy do krótkiego wpisu, który pozwoli najlepiej dobrać właściwy tłuszcz do...

Gotowa do pieczenia kaczka z jabłkami

Kaczka to znakomity drób, idealny na specjalne okazje. Upieczona z jabłkami to wspaniały smak mięsa oraz aromat, który wzmocni apetyt każdej bliskiej osoby siedzącej przy...

Kamiński
biuro@kaminski.kielce.pl

Zamówienia prosimy wysyłać na adres: handel@kaminski.kielce.pl